Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, 20 Mayıs’ta saat 21.45’te, Çeşme ilçesi açıklarında bulunan Karaada’da bir grup kaçak göçmen olduğu bilgisi üzerine harekete geçti.
Kaçak göçmenler, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne gönderildi.
hayata renk katan site
Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, 20 Mayıs’ta saat 21.45’te, Çeşme ilçesi açıklarında bulunan Karaada’da bir grup kaçak göçmen olduğu bilgisi üzerine harekete geçti.
Kaçak göçmenler, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne gönderildi.