Motorola Moto G Play (2024) tasarım sızıntıları

Bu ayın başlarında Motorola’nın birçok yeni telefon modeli sızdırılan görsellerle gündeme gelmişti. Şimdi ise Moto G serisinden yeni bir modelin tasarımını her açıdan gösteren görseller sızdırıldı. Söz konusu cihaz, Motorola Moto G Play (2024) adını taşıyor ve geçen yıl piyasaya sürülen Moto G Play (2023)’ün halefi olarak bekleniyor.

Motorola Moto G Play (2024)’ün tasarımı, daha önce sızdırılan Moto G serisi telefonlara oldukça benziyor. Cihazın düz bir çerçevesi var ve sağ tarafta güç ve ses düğmeleri yer alıyor. Güç düğmesi aynı zamanda bir parmak izi tarayıcısı işlevi görüyor gibi görünüyor. Arka panelde, OPPO Find X6 ve Reno 8 serisi telefonlara benzeyen bir kamera modülü bulunuyor. Bu modülde, LED flaş ile eşleştirilmiş tek bir 50MP ana kamera sensörü yer alıyor. Öte yandan, cihazın önceki modeli 16MP + 2MP + 2MP kamera kurulumuna sahipti.

Motorola Moto G Play (2024) tasarım sızıntıları

Ön tarafta, Motorola Moto G Play (2024), merkezi hizalanmış bir delikli ekran ile dikkat çekiyor. Ekran, bütçe dostu telefonlarda yaygın olarak bulunan büyük çerçeveler ve daha kalın bir alt çene ile çevrili. Raporlar, bu akıllı telefonun HD+ yerine FHD+ çözünürlüğünde 6.5 inç LCD bir ekranla geleceğini belirtiyor.

Motorola Moto G Play (2024), Safir Mavisi renk seçeneğiyle görüldü. Cihazın alt kısmında USB-C portu ve bir hoparlör ızgarası bulunurken, 3.5mm kulaklık girişi üst kısımda yer alıyor.

Motorola Moto G Play (2024), bütçe dostu bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Cihazın 169$ fiyat etiketiyle geleceği ve önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x